Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h dock
Návod k použití Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h dock
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h dock
Český návod Asus k použití výrobku Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h dock udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659069959
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model ASUS EEE PAD Transformer TF101-1B179A
10,1", Tegra? 2 1.0GHz, SSD 16GB, RAM 1G, BT, 3G, OSAndroid 3.1 Honeycomb
Štíhlé a lehké provedení s 10,1? kapacitní dotykovou obrazovkou.
NVIDIA ? Tegra ? 2 1.0GHz dual-core CPU pro vynikající multitasking a videa v rozlišení 1080p
Android 3.x Honeycomb O.S. Adobe ? Flash ? podporuje 10,2.
16 hodin dlouhá výdrž baterie postačí na celý den (při zapojení v dokovací stanici).
Skvělý IPS panel s velmi širokým pozorovacím úhlem 178 °, odolný proti poškrábání.
Dva USB porty, čtečka SD a Micro SD karet pro snadné sdílení a rozšíření paměti.
3D stereo s SRS Premium Sound.
Displej: 10,1 " WSVGA (1280x800) IPS s kapacitní dotykovovou technologií
Operační systém: Android 3.1 Honeycomb
Procesor: NVIDIA ? Tegra ? 2 1.0GHz
Paměť: :1GB DDR2
Uložiště: :16G SSD
Bezdrátové datové sítě: : WLAN 802.11b/g/n, Bluetooth 2.0, 3G
Kamera: 1.2Mpx Video Camera na přední část i+ 5Mpx na zadní části, automatické ostření
Ostatní: :G-senzor, Kompas, GPS modul, světelný senzor
Výdž na baterie: :8 hodin, 24.4Wh Li-polymer baterie
Rozměry: :271 x177 x 12.99 mm
Hmotnost: :690 g
Dokovací stanice: 1x klávesnice, 1x Touch pad, 2x USB v2.0 Porty, 1x 40 pin port, 1x čtečka SD karet, 1x baterie (25Wh) - prodlužuje výdrž až na 16 hodin