Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné
Český návod k použití Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné -
Návod k použití Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné
Český návod k použití Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557812401
Návod k použití Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5
Jste-li majitelem Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Charakteristika:
- podporuje všechny standardní SATA 3,5" disky
- 2 možnosti připojení: eSATA nebo USB2.0
- eSATA pro maximální přenosovou rychlost (až 3.0Gb/s)
- USB2.0 jako jistota univerzální kompatibility
- tichý 80mm chladící ventilátor snižuje riziko poškození disku
- součástí balení externí napájecí adaptér a eSATA kabel
- součástí StoreJet?elite backup software (není určen pro neanglicky mluvící země)
- možnost připojení za běhu - Hot-swappable / Plug and Play
- stylový hliníkový design
- vertikální stojánek s protiskluzovou úpravou
- LED dioda indikující stav použití
Specifikace:
Rozměry : 197.50mm × 127.50mm × 48.00mm
Napájení: AC input: 100V-240V, DC input: 12V/5V via Switching Power Adapter
Provozní teplota: 5°C (41°F) to 55°C (131°F)
Typ disku: 3.5? SATA Hard Disk Drive (není součástí)
Hmotnost: 340g (bez disku)
Přenosová rychlost: eSATA: 3.0Gbits per second, USB 2.0: 480Mbits per second
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Příslušenství TRANSCEND StoreJet 3.5" Case, USB2.0 (TS0GSJ35U) černé/stříbrné