Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBE31132 A++X nerez
Český návod k použití Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBE31132 A++X nerez - * Energe
Návod k použití Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBE31132 A++X nerez
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBE31132 A++X nerez
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku WHIRLPOOL
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis WHIRLPOOL
6) Značka: WHIRLPOOL
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Energeticky úspornými produkty řady Green Generation jsou chladničky WBE 31132 A++X v nerezovém provedení.
* Při výpadku proudu se o své potraviny nemusíte obávat celých 24 hodin.
Typ: volně stojící
Kategorie: kombinovaná
Vlastnosti
* Anti Bacterial
* Energetická třída: A++
* Klimatická třída: N-T
* Spotřeba energie: 0,58 kWh/24 h
* Spotřeba energie (rok): 212 kWh/rok
* Celkový objem: 322 l
* Využitelný objem chladničky: 194 l
* Využitelný objem mrazničky: 111 l
* Celkový využitelný objem: 305 l
* Hlučnost: 39 dB
* Počet kompresorů: 1
* Počet termostatů: 1
* Počet dveří: 2
* Zadní kolečka/válečky
* Nastavitelné nožičky
* Změna otevírání dveří
* Rukojeť externí
Chladnička
* Vypínač chladničky: mechanický
* Ventilátor
* Rozmrazování auto/manuální
* Typ poliček: skleněné
* Počet poliček: 4
* Počet nastavitelných poliček: 3
* Pojistka lahví
* Počet zásuvek na ovoce a zeleninu: 1
* Počet přihrádek ve dveřích: 3
Mraznička
* Počet zásuvek mrazničky: 3
* XXL zásuvka
* Mrazící výkon: 4,5 kg/24 h
* Třída mrazení: ****
* Odolnost při výpadku proudu: 24 hod.
* Miska na ledové kostky
* Odmrazovací hadička zepředu
Technické údaje
* Chladící směs: R600a
* Jmenovitý výkon: 150 W
* Proudová pojistka: 16 A
* Napětí: 220 - 240 V
* Frekvence: 50 Hz