Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R)
Český návod k použití Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) - Technická spe
Návod k použití Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R)
Český návod k použití Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce GIGABYTE. Přečtěte si také diskuzi k Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R)
Český návod GIGABYTE k použití výrobku Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku GIGABYTE
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis GIGABYTE
6) Značka: GIGABYTE
7) EAN kód: 4719331173067
Jste-li majitelem Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) od GIGABYTE a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Technická specifikace
- formát: ATX
- výstup: 610W (peak 720W)
- vstup: 115Vac 10A 60Hz, 230Vac 6A 50Hz
- tři 12V větve
- vypínač napájení
- aktivní PFC
- spolehlivé japonské kondenzátory
- NVIDIA? SLI? certifikace
- certifikace 80 PLUS
- rozměry 150 x 140 x 86 (š x h x v) mm
- váha 2 kg
- 12 cm větrák (funkce low noise)
Proudový odběr
+3,3 V: 25 A
+5 V: 25 A
+12 V1: 18 A
+12 V2: 18 A
+12 V3: 18 A
-12 V: 0,5 A
+5 Vsb: 2,5 A
Konektory
- 1 x 24pin do MB
- 1 x 4+4pin CPU konektor (12V)
- 7 x SATA
- 4 x PATA
- 1 x FDD
- 2 x 6+2pin PCI-E 2.0
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Zdroj GIGABYTE SuperB Superb 720, 720W (24EPG-P61AC2-29R)