Ntb ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B (K73SD-TY081)
Návod k použití Ntb ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B (K73SD-TY081)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B (K73SD-TY081)
Český návod Asus k použití výrobku Ntb ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B (K73SD-TY081) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659062363
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Ntb ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B (K73SD-TY081) - ASUS K73SD 17.3/2450M/500/4G/DVD/NV/B
Model ASUS K73SD-TY081
15,6?, 2450M 2,5GHz, 500GB, RAM 4G, DVD, grafika NVIDIA? GeForce with CUDA? GT 610M 1GB VRAM, BT, Bez OS
procesor: Intel? Core? i5-2450 (2,5 GHz, 3MB)
operační systém: Bez OS
displej: 17.3" 1600x900 (HD+), ColorShine (leský)
ZBD - záruka 1 měsíc na nulový výskyt vadných jasných bodů u LCD panelů
chipset: Intel? HM65
systémová paměť: 4 GB DDR3 1333 rozšířitelná až na 8GB
pevný disk: 500GB SATA, otáčky 7200rpm
optická mechanika: DVD Super Multi DL
síťová karta WLAN 802.11b/g/n + LAN 10/100/1000, Bluetooth V3.0
grafika: NVIDIA? GeForce with CUDA? GT 610M 1GB DDR3
ukazovací zařízení: TouchPad
numerická klávesnice
zabezpečení: BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security
zvláštní výbava: bez brašny a myši
šasi: plast
váha: 3.2 kg
rozměry: 420 x 281 x 36,8/38.5 mm
výdrž na baterie: 2,5 hodiny (6-ti článková baterie, 5200mAh)
AC adapter: výstup 19V DC, 4.47A, 90W