Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300)
Český návod k použití Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) - Bezvět
Návod k použití Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300)
Český návod k použití Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FORTRON. Přečtěte si také diskuzi k Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300)
Český návod FORTRON k použití výrobku Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
7) EAN kód: 4711140482590
Jste-li majitelem Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) od FORTRON a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Bezvětrákový Full ATX zdroj s revolučním tichým provozem - hlučnost = 0dB!
Popis konektorů:
* 20+4Pin konektor pro napájení základní desky
* 4 pin (12V) do MB
* 4 x SATA
* 6 x PATA
* 2 x Floppy 4Pin
* 1 x 6Pin PCI-Express
Technická specifikace:
* 400 W 80PLUS BRONZE
* Účinnost 89%
* Kompletně tichý provoz - 0dB hlučnost
* vyhovuje pro Intel Core 2 Extreme & AMD Athlon 64 systémy
* ATX 12V v. 2.2 se dvěmi napájecími 12V větvemi
* Environmental friendly zdroj s aktivním PFC filtrem
* Energetický úsporný při Snadby módu (<1W)
* Splňuje direktivy EU WEEE & RoHS
* Certifikace 80PLUS
* Vypínač napájení
* Safety: UL, FCC, CB, Nemko, BSMI, CE, GOST
* Rozměry 150x86x160 (šxvxh mm)
* Barva modrá
* Retailové balení
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Zdroj FORTRON 400W ZEN, Fanless, PFC, 80PLUS Bronze (PPA4000300)