Externí pevný disk TRANSCEND SSD18M 32GB USB, eSATA (TS32GSSD18M-M) černý
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND SSD18M 32GB USB, eSATA (TS32GSSD18M-M) černý -
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND SSD18M 32GB USB, eSATA (TS32GSSD18M-M) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND SSD18M 32GB USB, eSATA (TS32GSSD18M-M) černý
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557814931
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Transcend uvádí inovativní řešení pro uchovávání a přenášení dat . Jistě Vás zaujme nejen na dané rozměry (1,8") slušnou kapacitou, ale také díky technologii SSD (flash čipy) svou odolností a rychlostí, elegantním designem a možností připojení jak přes USB2.0, tak i přes rychlé rozhraní eSATA. Rozměry 80.0mm x 50.0mm x 12.5mm zaručují dokonalou mobilitu, použité flash čipy nízkou hmotnost 50g, vysokou odolnost a nízkou spotřebu, a rozhraní USB i eSATA velkou univerzálnost.
Charakteristika:
- uvnitř vysokorychlostní 1.8? SSD disk
- 2 možnosti připojení: eSATA and USB2.0
- Tenký, lehký, malý - prostě ideální do kapesy
- Stabilní Flash paměť pro spolehlivé uchování dat
- Nízká spotřeba
- Odolnost proti otřesům
Specifikace:
Velikost : 80.0mm x 50.0mm x 12.5mm
Provozní napětí: 5V
Provozní teplota:: 0°C(32°F) - 70°C(158°F)