Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU)
Český návod k použití Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) - Model RP-090-S19A
Návod k použití Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU)
Český návod k použití Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce COOLER MASTER. Přečtěte si také diskuzi k Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU)
Český návod COOLER MASTER k použití výrobku Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku COOLER MASTER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis COOLER MASTER
6) Značka: COOLER MASTER
7) EAN kód: 4719512017128
Jste-li majitelem Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) od COOLER MASTER a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model RP-090-S19A-J1 Dimension 58 x 32 x 134 mm , 2.28 x 1.26 x 5.28 inch Input Voltage 100-240Vac full range Input Frequency Range 50-60 Hz Efficiency Up to 90% Protection OVP/ OTP / OCP / SCP Output Rating 19Vdc / 4.74A Output Power 90W LED Indicator Blue LED for power on Operation Temperature 5 ~ 40°C http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6626
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Adaptér COOLER MASTER NA 90W normal (RP090-S19AJ1-EU)