Chladič CPU Be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1-48-135, socket Intel LGA2011
Návod k použití Chladič CPU Be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1-48-135, socket Intel LGA2011
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Chladič CPU Be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1-48-135, socket Intel LGA2011
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Ostatní
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Ostatní
6) Značka: Ostatní
7) EAN kód: 4260052182765
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Výrobce be quiet!
Třída produktu Chlazení procesoru
Materiál pasivu Hliník
Šířka pasivu 137 mm
Hloubka pasivu 125 mm
Výška pasivu 170 mm
Typ ložiska Rifle
Otáčky -1500 ot/min
Hlučnost -24,4 dB
Regulace rychlosti otáček ventilátoru Automatická (v závislosti na zatížení zdroje)
Životnost 200000 hod.
Průtok vzduchu (Air flow) -66,8 CFM
Typ konektoru napájení 4-pin
Šířka ventilátoru 135 mm
Hloubka ventilátoru 135 mm
Výška ventilátoru 25 mm