Notebook ACER Aspire 5740-334G32Mn (LX.PM902.137) černý
Český návod k použití Notebook ACER Aspire 5740-334G32Mn (LX.PM902.137) černý - * Poukaz na exk
Návod k použití Notebook ACER Aspire 5740-334G32Mn (LX.PM902.137) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ACER Aspire 5740-334G32Mn (LX.PM902.137) černý
Český návod ACER k použití výrobku Notebook ACER Aspire 5740-334G32Mn (LX.PM902.137) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
7) EAN kód: 4718235536619
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Poukaz na exkluzivní mobilní internetové připojení od T-mobile
* 3 měsíce ZDARMA + 21 měsíců za zvýhodněnou cenu
* Typ procesoru: Intel? Core i3-330M processor (3 MB L3 cache, 2.13 GHz, DDR3 1066 MHz, 35 W)
* Formát obrazovky: 1366x768 16:9
* typ LCD: Acer CineCrystal? TFT LCD LED
* Úhlopříčka obrazovky notebooku (v palcích): 15,6"