Plynová varná deska BOSCH POH616B10E černá
Český návod k použití Plynová varná deska BOSCH POH616B10E černá - * plynová varná deska na tvrz
Návod k použití Plynová varná deska BOSCH POH616B10E černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Plynová varná deska BOSCH POH616B10E černá
Český návod BOSCH k použití výrobku Plynová varná deska BOSCH POH616B10E černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BOSCH
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BOSCH
6) Značka: BOSCH
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* plynová varná deska na tvrzeném skle - 60 cm
* smaltované samostatné podložky pod hrnce
* elektrické jiskrové zapalování v ovládacím knoflíku
* termoelektrická pojistka zhasnutí plamene
* 4 plynové hořáky: 2x normální hořák 2x 1,7 kW, 1 WOK-hořák 3,3 kW, 1 úsporný hořák 1,0 kW