Monitor SAMSUNG C23A550U (LC23A550US/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG C23A550U (LC23A550US/EN) černý - Samsung 23'' Central Sta
Návod k použití Monitor SAMSUNG C23A550U (LC23A550US/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG C23A550U (LC23A550US/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG C23A550U (LC23A550US/EN) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071285221
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Samsung 23'' Central Station C23A550U
Parametry a specifikace
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Úhlopříčka: 23" LED
Jas: 250 cd/m2
Kontrast: mega dynamický
Odezva: 2 ms
Pozorovací úhly (Horizontal/Vertical): 170° / 160° (CR > 10)
Počet barev: 16,7 mil.
Napájení: externí
Spotřeba: 35 W
Stand By režim (DPMS): < 3 W
Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní, SOG
Konektory:
1x 15 kolíkový analog D-SUB
1x HDMI
5x USB 3.0 (1UP/2Down USB3.0; 2Down USB2.0)
1x Ethernet (Lan)
1x Audio výstup (Stereo out)
Plug & Play: DDC 2B
USB Powered Hub Option: Ne
Mac kompatibilita: Ano
Multimediální reproduktory: Ne
Rozměry (ŠxVxH): 633 x 412 x 178 mm
Rozměry přepravní (ŠxVxH): 550.4 x 433.9 x 232.8 mm