Ntb ASUS EEE VX6S 12.1/D2700/320/4G/ATI/V/B/7HP/č (VX6S-BLK039M)
Návod k použití Ntb ASUS EEE VX6S 12.1/D2700/320/4G/ATI/V/B/7HP/č (VX6S-BLK039M)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS EEE VX6S 12.1/D2700/320/4G/ATI/V/B/7HP/č (VX6S-BLK039M)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659069782
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model ASUS VX6S-BLK039M
12,1?, D2700 2,13GHz, 320GB, RAM 4G, grafika AMD HD6470 1G DDR3 VRAM
, BT, OS Microsoft? Windows? 7 Home Premium 64 bit
CZ lokalizace!
černá barva
ultramobilní počítač do školy, práce nebo na dovolenou
snadná obsluha: Easy to learn, easy to work, easy to play (snadné studium, práce i zábava)
krátký startovací čas
uživatelsky přátelské intuitivní grafické rozhraní
12" kompaktní přenosný počítač
široké možnosti připojení
displej: 12.1" WSVGA(1366x768), lesklý. LED podsvícení
chipset: Intel?
grafika: AMD HD6470 1G DDR3 VRAM
procesor: Intel? Atom? D2700 (2.13 GHz, 1M Cache)
operační systém: Microsoft? Windows? 7 Home Premium 64 bit (EN/CZ/HU/SK/PL)
komunikace: 10/100 Mbps Ethernet
WLAN: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0
paměť: 4(2x2)GB, DDR3 1066, max 4GB RAM
pevný disk: 320GB, 5400 rpm
web kamera: 1.3 Mega Pixel Video kamera
Audio: Hi-Definition audio CODEC, vestavěné reproduktory, mikrofon
výdrž na baterie: až 4 hodiny (6-ti článková li-ion, 2600 mAh, 56W/h)
napájení: výstup: 19V, 2,1A, 40W; vstup 100-240V AC,50/60Hz
rozměry: 297 x 204 x 39 mm