Monitor SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) černý - K digitálnímu HDTV monitor
Návod k použití Monitor SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG T23A350 (LT23A350EW/EN) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071251011
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Parametry a specifikace
- Velikost obrazovky 23"
- Panel: TN + LED
- Rozlišení: 1 920 x 1 080
- Jas: 250 cd/m2
- Kontrastní poměr: Mega dynamický kontrast
- Doba odezvy: 5 ms
- Úhel pohledu (horizontální/vertikální): 170° / 160° (CR > 10)
- Počet barev: 16,7 mil.
- Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní
- Multimediální reproduktory: Ano, 3W x 2 (Dolby Digital +, dts 2.0, SRS TheaterSound)
- ConnectShare? (USB2.0): Ano
- EPG: Ano
- Teletext: Ano
- Anynet+ (HDMI-CEC): Ano
- Hodiny a on/off časovač: Ano
- Automatické vypnutí: Ano
- Herní mod: Ano
- PiP: Ano
- Časovač vypnutí: Ano
- Hotelový mod: Ne
- TV tuner: DVB-T/C vestavěný
- CL+ slot: Ano
Konektory:
1x Component In (Y/Pb/Pr)
1x Digital Audio Out (Optical)
1x Composite In (AV)
1x Sluchátkový výstup
2x HDMI
1x PC Audio In (Mini Jack)
1x Analog D-Sub
1x RF In (Terrestrial/Cable input)
1x USB
1x CL slot
1x Scart
- Barva: Rubínová černá
- Spotřeba energie: 50 W (Typ)
- Pohotovostní režim (DPMS): < 1 W (Typ)
- Další doplňky: Dálkové ovládání (TM1050) + 2x baterie
- Možnost upevnění na stěnu Ano (VESA 75x75 mm)
- Rozměry produktu (s podstavcem, Š x V x H) 555.7 * 431.9 * 239.2 mm
- Rozměry produktu (bez podstavce, Š x V x H) 555.7 * 345.6 * 31.6 mm
- Přepravní rozměry (Š x V x H) 631 * 133 * 421 mm