Sluchátka CREATIVE LABS EP-630 (51MZ0085AA023) růžová
Český návod k použití Sluchátka CREATIVE LABS EP-630 (51MZ0085AA023) růžová - Lepší zvuk a více
Návod k použití Sluchátka CREATIVE LABS EP-630 (51MZ0085AA023) růžová
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sluchátka CREATIVE LABS EP-630 (51MZ0085AA023) růžová
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku CREATIVE LABS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis CREATIVE LABS
6) Značka: CREATIVE LABS
7) EAN kód: 5390660167133
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Technické specifikace
* Jednotky driverů: osmimilimetrový neodymový magnetický měnič
* Frekvenční odezva: 6 Hz ~ 23 kHz
* Impedance: 16 ohmů
* Citlivost 106dB
* Délka kabelu: 1.2 m (měď bez příměsi kyslíku)
* Zapojení vstupu: pozlacená 3.5 mm stereo minizástrčka