Televize SAMSUNG PS59D570 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG PS59D570 černá - Plazmový televizor Samsung řady 5000 je
Návod k použití Televize SAMSUNG PS59D570 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG PS59D570 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG PS59D570 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Skutečný 3D zážitek ve zcela novém světle
Realistické obrazy pro neskutečný zážitek
Nespokojte se s průměrným televizorem, když na vás čeká plazmový televizor, připravený nabídnout vám nadpozemsky čistý obraz. Technologie HyperReal Engine vytváří krystalicky čisté obrazy s dokonalými detaily, čistší bílou a hlubší černou barvou, čímž od základů změní způsob, jakým si užíváte televizi. Konstrukce Clear Image Panel zabraňuje vzniku rozmazaného a vícevrstvého obrazu a současně vytváří obraz, který je dvakrát ostřejší než obraz běžného televizoru s vysokým rozlišením. Pokud k tomu přidáte řadu dalších funkcí společnosti Samsung, včetně technologií Wide Color Enhancer a 600 Hz Subfield Motion, získáte zážitek z domácí zábavy, který skutečně upoutá vaši pozornost.
Dokonalá centrála domácí zábavy
Specifikace
Série
Série 5
Funkce
Samsung 3D k dispozici
AllShare (Powered by DNLA)
Teletext (TTXT) k dispozici
Jazyky uživatelské nabídky (Evropa, 29 jazyků)
Digitální filtr šumu k dispozici
AnyNet+ (HDMI-CEC) k dispozici
Automatické ladění k dispozici
Automatické vypnutí k dispozici
Automatické vyrovnání hlasitosti k dispozici
Titulky k dispozici
Hodiny a časovač zapnutí/vypnutí k dispozici
Herní režim k dispozici
Obraz v obrazu (1 tuner PIP)
Časovač vypnutí k dispozici
Ochrana proti vypálení obrazu k dispozici
Zálohování seznamu kanálů na USB k dispozici
Design
Barva televizoru: uhlově černá
Rozměry
Rozměry bez podstavce 1.379,4 x 824,4 x 57 mm
Rozměry s podstavcem 1.379,4 x 899 x 335 mm
Rozměry balení 1.490 x 960 x 430 mm
Video
Úhlopříčka obrazovky: 59" (150,01 cm)
Rozlišení 1.920 x 1.080
3D Hyper Real Engine
600 Hz Subfield Motion k dispozici
Megadynamický kontrastní poměr
Obraz Cinema Smooth k dispozici
Wide Color Enhancer Plus k dispozici
Filmový režim k dispozici
Natural True Color (18 bitů)
Systém
Příjem DTV: DVB-T / C / S3
Připojení CI+ k dispozici
Eco
Označení Eco (Planet First)
Ekologický snímač k dispozici
Hmotnost
Hmotnost bez podstavce 30,2 kg
Hmotnost s podstavcem 36,3 kg
45,9 kg Package Weight
Audio
Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
SRS TheaterSound
DTS 2.0 + digitální výstup
Zvukový výkon (RMS): 2 x 15 W
Input & Output
1 kompozitní vstup (AV) (společné použití pro komponentní vstup Y)
1 digitální zvukový výstup (optický) (postranní)
1 zvukový vstup DVI (mini jack) (společné použití pro zvukový vstup z počítače)
Ethernet (LAN)
Headphone
4 x HDMI
Zvukový vstup z počítače (mini jack)
Vstup z počítače (D-sub)
2 x USB
Scart
Napájení
Zdroj napájení 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maximální spotřeba 380 W
Spotřeba 140 W (režim úspory energie)
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,3 W