Televize SAMSUNG PS59D6900 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG PS59D6900 černá - - SMART 3D PLASMA TV 59" (150 cm) - Ful
Návod k použití Televize SAMSUNG PS59D6900 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG PS59D6900 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG PS59D6900 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071287867
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
- SMART 3D PLASMA TV 59" (150 cm)
- Full HD 1920x1080
- 600Hz Subfield Motion
- Mega dynamický kontrast
- Ultra Slim design
- Samsung Full HD 3D
- unikátní technologie konverze videa z 2D do 3D, procesor 3D HyperReal Engine
- Antireflexní vrstva
- Clear Image Panel
- integrovaný digitální tuner DVB-T/C/S2 MPEG 4 (pozemní/kabelový/satelitní)
- analogový tuner, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital Plus/Dolby Pulse, dts 2.0+Digital Out, Zvukový výstup 2x15W
- designový ovladač TM1060 je součastí dodávky
- TXT 1000 stran
- 1 Tuner PIP
- EU Eco známka, Eco light sensor
- Stand-by příkon 0,3W