Ntb ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B (K73E-TY322)
Návod k použití Ntb ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B (K73E-TY322)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B (K73E-TY322)
Český návod Asus k použití výrobku Ntb ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B (K73E-TY322) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659057505
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Ntb ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B (K73E-TY322) - ASUS K73E 17.3/2350M/500/4G/DVD/B
Model ASUS K73E-TY322
15,6?, 2350M 2,3GHz, 500GB, RAM 4G, DVD, grafika Intel? GMA HD, BT, Bez OS
procesor: Intel? Core? i3-2350M (2.3GHz, 3MB)
operační systém: Bez OS
displej: 17.3" 1600x900 (HD+), ColorShine (leský)
ZBD - záruka 1 měsíc na nulový výskyt vadných jasných bodů u LCD panelů
chipset: Intel? HM65
systémová paměť: 4 GB DDR3 1333 rozšířitelná až na 8GB
pevný disk: 500GB SATA, otáčky 7200rpm
optická mechanika: DVD Super Multi DL
síťová karta WLAN 802.11b/g/n + LAN 10/100/1000, Bluetooth V2.1 +EDR
grafika: sdílená Intel? GMA HD
ukazovací zařízení: TouchPad
numerická klávesnice
zabezpečení: BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security
zvláštní výbava: bez brašny a myši
šasi: plast+hliník
váha: 3.2 kg
rozměry: 420 x 281 x 36,8/38.5 mm
výdrž na baterie: 2,5 hodiny (6-ti článková baterie, 5200mAh)
AC adapter: výstup 19V DC, 4.47A, 90W