Počítač All In One ASUS EEE TOP 2012AUKB 20/E450/500/2G/DVD/EXG/č
Návod k použití Počítač All In One ASUS EEE TOP 2012AUKB 20/E450/500/2G/DVD/EXG/č
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Počítač All In One ASUS EEE TOP 2012AUKB 20/E450/500/2G/DVD/EXG/č
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659143192
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model EeeTop PC ET2012AUKB-B012A
20?, E450 1,65GHz, 500GB, RAM 2G, DVD, grafika AMD, OS Express Gate
Jednoduše tenký počítač typu ?vše v jednom?
Výjimečně tenké a stylové PC typu ?vše v jednom?
Věrný zvuk díky technologii SRS Premium Surround Sound
Displej: 20", 1600 x 900, 16:9 širokoúhlý, matný
Dotyková obrazovka: není
Operační systém : Express Gate
Procesor: AMD Dual-Core E-450 (1.65GHz, 1MB Cache)
Čipová sada: AMD? Hudson A50M
Paměť 2GB DDR3 1333MHz
pevný disk: 500GB SATAII 7200 ot/min
Optická mechanika: Super Multi
Grafická karta: sdílená AMD
síťové připojení: LAN 10/100/1000 Mbps, WLAN 802.11b/g/n
Audio 2x 2W Hi-Fi reproduktory
Ostaní porty : vstup napájení, 1 x Webová kamera 0,3 Mpx, 3 x USB 2,0, 1 x LAN, 1xVGA-out
Napájecí zdroj : 65W
Rozměry: 496x371x22~56mm (Š×V×H)