Televize SHARP Quattron LC-40LE814E, LED černá/stříbrná
Český návod k použití Televize SHARP Quattron LC-40LE814E, LED černá/stříbrná - * Full HD X-Gen
Návod k použití Televize SHARP Quattron LC-40LE814E, LED černá/stříbrná
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SHARP Quattron LC-40LE814E, LED černá/stříbrná
Český návod SHARP k použití výrobku Televize SHARP Quattron LC-40LE814E, LED černá/stříbrná udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SHARP
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SHARP
6) Značka: SHARP
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Full HD X-Gen Panel (1920 x 1080 x 4)
* s technologií čtyř barev Quattron a Edge LED podsvícením
* Velikost obrazovky 102 cm (40"")
* tenký a hladký design
* Tunery DVB-C/-T/-S2 a analogový
* MPEG2/MPEG4 H.264
* CI+
* 100 Hz technologie
* DLNA (foto, video, MP3)
* Aquos NET+
* DIVX HD přehrávání
* Natural Clear technology
* Mega contrast
* OPC
* EPG
* Automatické ovládáni hlasitosti
* ultranízka spotřeba energie
* ekologické ovládaní obrazu
* 4x HDMI, 1x USB, 1x SCART
* Surround sound, 2 reproduktory, 1 subwoofer (10W + 10W +15W)