Televize PANASONIC Viera TX-P42CX3E, plazma černá
Český návod k použití Televize PANASONIC Viera TX-P42CX3E, plazma černá - * HD plazmový TV s obn
Návod k použití Televize PANASONIC Viera TX-P42CX3E, plazma černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PANASONIC Viera TX-P42CX3E, plazma černá
Český návod PANASONIC k použití výrobku Televize PANASONIC Viera TX-P42CX3E, plazma černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* HD plazmový TV s obnovovací frekvencí 600 Hz, kontrastem 2 mil. : 1 a prohlížečem VIERA
* Technologie 600 Hz umožňuje dokonalé sledování filmů v rozlišení 720 řádků. Pro dosažení ještě větší plynulosti obrazu používá Panasonic vlastní jedinečnou technologii analýzy obrazu. Tato technologie převádí pohyb každé scény na data a každé obrazové pole je zobrazeno po kratší dobu než dříve, což zamezuje vzniku dvojitých obrazů.
TV tuner
* Příjem teletextu: 500P Level 2.5, FASTEXT/seznam/TOP
Displej
* Kontrast: Superb kontrast
* Technologie zobrazení: Obnovovací frekvence 600 Hz
* Velikost obrazovky: 42" (106 cm) diagonálně
* Panel: Inovativní odolný plazmový panel s HD rozlišením
* Pozorovací úhel: Neomezený pozorovací úhel
* Doba odezvy: 0.001 msec.
* Rozlišení: 1 024 x 768 (16:9)
* Použitelný formát skenování
- FULL-HD: 1080p (pouze HDMI), 1080i
- HD: 720p
- SD: 576i/p, 480i/p
* Rozlišení pohyblivého obrazu: 720 řádků
* 24p - Kino kvalita / Přehrávání: 24p - Kino kvalita / Přehrávání
* Úrovně gradace: 4 096 ekvivalentních stupňů gradace
* Deep Colour (10/12-bitů)
* x.v. Colour
* Obrazový režim: Dynamicky/Normálně/Kino/Pravé kino/Hry
* Vreal: Vreal Plus
Zvuk
* Reproduktory: 2 x 10W 2 reproduktory
* Režim zvuku: Hudba/Řeč/Uživatel
* V-Surround: V-Audio
* Dolby Digital/dts/CoNEQ: Dolby Digital Plus/dts Digital výstup
Vstup/výstup
* CI (Common Interface)
* VIERA Image Viewer: Ano (AVCHD/SD-VIDEO/JPEG/MP3/AAC přehrávání)
* HDMI vstup/ Podpora funkcí: 2 (zadní)/ (Vstupy 2)
* Vstup kompozitního videa: AV2: CVBS x 1 (zadní)
* Vstup komponentního videa: RCA phono typ x 1 (zadní)
* Audio vstup (pro HDMI, kombinované, komponentní video): RCA phono typ x 1 (zadní)
* 21-pin vstup/výstup: AV1: AV In/Out, S-Video In, RGB In, Q-Link (zadní)
* Digitální audio výstup (optický)
* Konektor pro sluchátka: 1 (strana)
Vlastnosti
* Senzor okolního osvětlení
* EPG (Now and Next)
* VIERA Tools
* VIERA Link: Ano (HDAVI Control 5)
* Multi Window: PAT
* Režim pro hry
* Q-Link
* Časový vypínač
* Dětský zámek
Obecné
* Průměrná spotřeba v zapnutém stavu: 92 W
* Úsporný režim
* Napájení: AC 220 - 240 V, 50/60Hz
* Jmenovitá spotřeba: 150 W
* Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,4 W
* Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce): 1 023 x 637 x 93 mm
* Rozměry (Š x V x H) (s podstavcem): 1 023 x 671 x 288 mm