NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | šperky | zaruka a servis | led monitory | recenze | dětské potřeby | odborná pomoc |
Český manuál a návod

Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý

Český návod k použití Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý - * Počet rychlostí: 3
               

 

Návod k použití Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý

Český návod k použití Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce ELECTROLUX. Přečtěte si také diskuzi k Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý.

Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý
Český návod ELECTROLUX k použití výrobku Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ELECTROLUX
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ELECTROLUX
6) Značka: ELECTROLUX
Návod k použití Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý

Jste-li majitelem Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý od ELECTROLUX a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý -
* Počet rychlostí: 3
* Příkon 300 W
* Pulzní režim
* Turbo
* Uschování přívodního kabelu
* Délka přívodního kabelu 1 m
* Nesené příslušenství
* Šlehací a hnětací metly - vhodné do myčky
* Držadlo Soft - touch
* Max počet ot/min 1300
* Barva bílá

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!

Vložit dotaz nebo reakci k Mixér, šlehač ELECTROLUX EasyCompact EHM 4200 bílý

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> TONTARELLI
> STARPIL
> JENNIFER LOPEZ
> GLODOODLE
> AVON
> LUXELL
> ZIPPO FRAGRANCES
> LALIQUE
> KOMVET
> TWIST/BESTRON
> RKC
> H2O+
> GÖTZ
> OPTIBOX
> HOTPOINT-ARISTON
> Lenor
> MICHAEL KORS
> VERSACE
> AGROS
> ISSEY MIYAKE
> DELONGHI
> FALKEN
> CLARINS
> HEMPZ
> NOKIAN
> TED LAPIDUS
> VIPOWER DELOCK NAVILOCK MAPY ...
> MASTER-STEEL
> CHICCO
> EVOLVE
> PRINCE
> AGRO
> MANGO
> MAYSTAR
> AUTOGRIP

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - Český návod k obsluze a manuály ke stažení
sitemap.xml