Notebook ACER Aspire 7736ZG-444G50Mn (LX.PJA02.231) černý
Český návod k použití Notebook ACER Aspire 7736ZG-444G50Mn (LX.PJA02.231) černý - * Typ procesor
Návod k použití Notebook ACER Aspire 7736ZG-444G50Mn (LX.PJA02.231) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ACER Aspire 7736ZG-444G50Mn (LX.PJA02.231) černý
Český návod ACER k použití výrobku Notebook ACER Aspire 7736ZG-444G50Mn (LX.PJA02.231) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Typ procesoru: Intel? Pentium? processor T4400 (1 MB L2 Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB, 35 W)
* Formát obrazovky: 1600x900 16:9
* typ LCD: Acer CineCrystal? TFT LCD LED
* Úhlopříčka obrazovky notebooku (v palcích): 17,3"