Indukční varná deska ELECTROLUX EHD68210P
Český návod k použití Indukční varná deska ELECTROLUX EHD68210P - * Samostatná indukční deska, 7
Návod k použití Indukční varná deska ELECTROLUX EHD68210P
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Indukční varná deska ELECTROLUX EHD68210P
Český návod ELECTROLUX k použití výrobku Indukční varná deska ELECTROLUX EHD68210P udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ELECTROLUX
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ELECTROLUX
6) Značka: ELECTROLUX
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Samostatná indukční deska, 71 cm
* Elektronické dotykové posuvné ovládání
* Sklokeramický povrch
* Zkosené hrany, bez rámu
* Jednoduchá instalace
* Dětská pojistka
* Zámek funkcí
* Bezpečnostní vypnutí
* Ukazatel zbytkového tepla
* Timer
* Eco Timer
* Zvuk vypnutý
* Časový spínač
* Minutka
* Funkce STOP+GO
* Zvukový signál
* Funkce automatického ohřevu
* 4x booster
* 4 indukční zóny
- levá zadní: 2 300/3 200 W / 210 mm
- pravá zadní: 2 300/3 200 W / 210 mm
- levá přední: 2 300/3 200 W / 210 mm
- pravá přední: 2 300/3 200 W / 210 mm
* Celkový elektrický příkon 7,4 kW