Paměťová karta TRANSCEND 16GB MicroSDHC (TS16GUSDHC10)
Český návod k použití Paměťová karta TRANSCEND 16GB MicroSDHC (TS16GUSDHC10) - About one tenth t
Návod k použití Paměťová karta TRANSCEND 16GB MicroSDHC (TS16GUSDHC10)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Paměťová karta TRANSCEND 16GB MicroSDHC (TS16GUSDHC10)
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 760557817888
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Features
- Fully compatible with SD 3.0 Standards
- Class 10 compliant
- Easy to use, plug-and-play operation
- Built-in Error Correcting Code (ECC) to detect and correct transfer errors
- Allows In System Programming (ISP) for updating firmware
- Supports auto-standby, power-off and sleep modes
- Mechanical write-protection switch
- RoHS compliant
Specification
Size::
11mm x 15mm x 1.0mm
Op. Voltage::
2.7V~3.6V
Op. Temperature::
-25°C(-13°F) to 85°C(185°F)