Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120)
Český návod k použití Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) -
Návod k použití Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120)
Český návod k použití Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FUJITSU. Přečtěte si také diskuzi k Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120)
Český návod FUJITSU k použití výrobku Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FUJITSU
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FUJITSU
6) Značka: FUJITSU
7) EAN kód: 4049699165504
Jste-li majitelem Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) od FUJITSU a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
napájecí adaptér splňuje dvě základní funkce: nabíjení a napájení zařízení pomocí transformace palubního napětí (12 ? 24 V) a ochranu připojeného zařízení před rušením ? výsledkem je více energie na cestách.
Díky širokému rozsahu vstupního napětí lze použít adaptér nejenom v osobních, ale i v nákladních automobilech a lodích ? prostě kdekoli, kde je k dispozici zdroj 12 V či 24 V
Zabezpečení-
..Ochrana proti přepětí.
..Ochrana proti přehřátí.
Barva Black (černá)
Spotřeba energie
Vstup napájecího zdroje 11?32 V ?0,5 V, 15 A
Výstup napájecího zdroje 19 V / 20 V, 60 W
Rozměry a hmotnost, životní prostředí
Rozměry (Š x H x V) 111 x 48 x 35 mm
Hmotnost 260 g
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Adaptér FUJITSU light 12/24V input, 19V/20V output, 60Watt (S26391-F2613-L120)