Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CABK černá/červená
Český návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CABK černá/červená - Vyšší hod
Návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CABK černá/červená
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CABK černá/červená
6) Značka: BLACK-DECKER
7) EAN kód: 5035048894415
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Vyšší hodnota momentu umožňuje montáž i naročnějších sestav
Baterie navíc
Výkonný motor 18 V s vyššími otáčkami umožnuje účinnější vrtání
Použití
Středně náročné kutilské venkovní práce a práce v domácnosti
Vrtání do dřeva, sádrokartonových desek, kovu a plastu
Zavěšování obrazů
Opravy v domácnosti
Montáž nábytku
Připevnění závěsů a záclon
Montáž světel a polic
Napětí: 18V / Kapacita / 1,2 Ah / Doba nabíjení: 3 h / Sklíčidlo 10 mm / Dřevo 25 mm / Ocel: 10 mm / kufr, baterie navíc