Televize PANASONIC Viera NeoPDP TX-P42G20ES stříbrná
Český návod k použití Televize PANASONIC Viera NeoPDP TX-P42G20ES stříbrná - * Full HD * Úhlopří
Návod k použití Televize PANASONIC Viera NeoPDP TX-P42G20ES stříbrná
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PANASONIC Viera NeoPDP TX-P42G20ES stříbrná
Český návod PANASONIC k použití výrobku Televize PANASONIC Viera NeoPDP TX-P42G20ES stříbrná udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Full HD
* Úhlopříčka obrazovky (v palcích): 42"
* Úhlopříčka obrazovky (v cm): 106
* Rozlišení: 1920x1080
* Kontrastní poměr: 5.000.000 : 1
* Podpora MPEG4
* Slot na paměťové karty
* HDMI: 4
* Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,4 W
* Zpracování obrazu: Inteligentní zpracování obrazu 600 Hz
* Formát obrazovky: 16:09
* Životnost: 100.000 hod.
* Progressive Scan
* Kompenzace pohybu
* Hřebenový filtr: 3D-hřebenový
* Vícenásobný obraz 1 tuner: PAT
* Možnosti formátů: Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Game/Photo
* Teletext
* Stránková paměť teletextu: 1000 stránek
* Integrovaný DVB-T tuner
* Menu: Jazyky EU
* Timer
* Zvuk: V-Audio Surround
* Hudební výkon: 2x 10W
* Počet reproduktorů: 2
* Integrovaný subwoofer
* Specifické funkce: 600Hz, VIERA CAST, USB, SKYPE