Notebook ASUS X70IC-TY084V (90NXWY110K1I43VM10E) černý
Český návod k použití Notebook ASUS X70IC-TY084V (90NXWY110K1I43VM10E) černý - * Procesor: Intel
Návod k použití Notebook ASUS X70IC-TY084V (90NXWY110K1I43VM10E) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ASUS X70IC-TY084V (90NXWY110K1I43VM10E) černý
Český návod ASUS k použití výrobku Notebook ASUS X70IC-TY084V (90NXWY110K1I43VM10E) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ASUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ASUS
6) Značka: ASUS
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Procesor: Intel? Core? Duo T4400 (2.2GHz, 1MB, FSB 800MHz)
* Operační systém: Windows 7 Home Premium
* Chipset: NVIDIA MCP79D
* Operační systém: 2x 2GB DDR2 800MHz SDRAM
* Displej: 17.3"
* Rozlišení: HD+ (1600 x 900)
* Grafika: NVIDIA? GeForce? GT 220M; 1GB
* Pevný disk: SATA 500GB, 5400RPM
* Optická mechanika: 12.7"mm, 8X Super Multi with DL
* Čtečka karet
* Webkamera: 1.3 Mega Pixel web camera (Fixed type)
* WiFi: Azureware NE-785
* Audio: Altec Lansing? speakers; SRS Premium Sound
* Integrované repro a mikrofon
* Baterie: 6-článková
* AC Adapter: 90W