Ntb Acer 4202 WLMi LX.TAV05.025 TravelMate
Český návod k použití Ntb Acer 4202 WLMi LX.TAV05.025 TravelMate - Předinstalovaný operační syst
Návod k použití Ntb Acer 4202 WLMi LX.TAV05.025 TravelMate
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb Acer 4202 WLMi LX.TAV05.025 TravelMate
Český návod ACER k použití výrobku Ntb Acer 4202 WLMi LX.TAV05.025 TravelMate udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
7) EAN kód: 4718235504731
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Předinstalovaný operační systém
* Windows? XP Professional nebo Home Edition v české verzi
Procesor a systémová sběrnice
* Mobilní technologie Intel? Centrino? Duo:
* Procesor Intel? Core? Duo T2300 s 2 MB L2 Cache, 1,66 Ghz
* Čipová sada Intel? 945PM Express s 667 MHz FSB
Operační paměť
* 1 x 512 MB DDRII, rozšiřitelná až na 4 GB (dual-channel)
Pevný disk
* 80 GB
* Pevný disk ATA/100 s ochranou DASP
Optická mechanika
* DVD-Dual Double Layer drive
Displej
* 15,4" WXGA TFT LCD s rozlišením 1280 x 800 bodů, 16:10, podpora současného zobrazení více oken Acer GridVista?
* 16,7 miliónů barev
Grafika
* Podpora DualView?
* Hardwarová podpora MPEG-2/DVD
Multimédia
* Podpora Intel? High-Definition audio
* S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface)
* Kompatibilní se Sound Blaster? Pro a MS-Sound
* Integrovaný mikrofon
* Audio systém se dvěma reproduktory
Komunikace
* 56K ITU V.92 modem; Wake-on-Ring ready
* 10/100 Mbps Gigabit Ethernet; Wake-on-LAN ready
Rozhraní
* 4 x USB 2.0
* 1 x VGA
* 1 x PC Card slot (Type II)
* 1 x Modem (RJ-11) port
* 1 x Ethernet (RJ-45) port
* 1 x reproduktor/sluchátka/line-out (podpora S/PDIF)
* 1 x mikrofon
* 1 x Line-in jack
* 1x DC-in jack pro AC adaptér
Zabezpečení
* Slot pro zámek Kensington
* Heslo pro BIOS, uživatele, administrátora
Napájení
* Standard řízení spotřeby ACPI 2.0 s podporou úsporných režimů Standby a Hibernation
* 44W 6-článková Li-ion baterie
* 3 hodin výdrž na baterie s 6-článkovou baterií
* Technologie Acer QuicCharge?:
? 80% nabito za 1 hodinu
? 2 hodiny rychlonabíjení
? 2,5 hodiny nabíjení za provozu
* 90 W AC adaptér
Klávesnice a ukazovací zařízení
* Klávesnice 88-/89-key Acer FineTouch? s ergonomickým zakřivením 5°, klávesy pro ovládání kurzoru ve tvaru obráceného "T"; zdvih klávesy 2,5 mm (min.)