Ntb Acer 5920G-812G25MN (LX.AN50X.227) Aspire
Český návod k použití Ntb Acer 5920G-812G25MN (LX.AN50X.227) Aspire - Předinstalovaný operační s
Návod k použití Ntb Acer 5920G-812G25MN (LX.AN50X.227) Aspire
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb Acer 5920G-812G25MN (LX.AN50X.227) Aspire
Český návod ACER k použití výrobku Ntb Acer 5920G-812G25MN (LX.AN50X.227) Aspire udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
7) EAN kód: 4718235029999
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Předinstalovaný operační systém
* Originální Windows Vista? Home Premium
Procesor a čipová sada
* Mobilní technologie Intel? Centrino? Duo T8100 (3 MB L2 cache, 2.10GHz, 800 MHz FSB)
* Procesor Intel? Core? 2 Duo s 3 MB L2 Cache a 800 MHz FSB
* Mobilní čipová sada Intel? PM965 Express
Operační paměť
* 1x 2GB; DDR2 paměť, rozšiřitelná až na 4 GB použitím 2 modulů DIMM (dual-channel)
Pevný disk
* 250GB ; S-ATA
Optická mechanika
* DVD-Super Multi Double Layer drive nebo
HD DVD Drive
Displej
* 15,4" WXGA vysoký jas (220 nit) Acer CrystalBrite? TFT LCD, s rozlišením 1280 x 800 bodů, podpora současného zobrazení více oken Acer GridVista?
* 8 ms doba odezvy
* 16,7 miliónů barev
Grafika
* Hardwarová podpora MPEG-2/DVD (plně dekódováno)
* WMV9 (VC-1) a podpora H.264 (AVC) (plně dekódováno)
* Podpora S-video/TV-výst. (NTSC/PAL)
* Podpora DualView?
Multimédia
* Dolby?-certifikovaný systém zvuku surround se dvěma vestavěnými reproduktory Acer 3DSonic stereo
* Digital( DVB-T) TV-tuner porporující hardware MPEG-2 proudové kódování a DVB-T (Digital Video Broadcasting-Terrestrial) standard (6 až 8 MHz)
* Podpora audio Intel? High Definition
* S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface) podpora pro digitální reproduktory
* Kompatibilní MS-Sound
Komunikace
* Integrovaná web kamera Acer Crystal Eye, podporující technologii Acer PrimaLite?
* Intel? Wireless WiFi
* 56K ITU V.92 modem s PTT homologací; Wake-on-Ring ready
* 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet; Wake-on-LAN ready
* Bluetooth? 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) (vybrané modely)
Rozhraní
* 4 x USB 2.0 port
* 1 x HDMI? port s podporou HDCP
* 1 x Externí displej (VGA) port
* 1 x ExpressCard?/54 slot
* Čtečka karet 5 v 1(SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
* 1 x S-video/TV-výst. (NTSC/PAL) port
* 1 x IEEE 1394 port
* 1 x AV-vst. port
* 1 x TV-tuner anténa-vst. port
* 1 x Modem (RJ-11) port
* 1 x Ethernet (RJ-45) port
* 1 x sluchátka/reproduktor/line-out konektor s podporou S/PDIF
* 1 x mikrofon-vst. konektor
* 1 x Line-vst. konektor
* 1 x DC-vst. konektor pro AC adaptér
Zabezpečení
* Slot pro zámek Kensington
* Heslo pro BIOS, uživatele, administrátora
Napájení a baterie
* Standard řízení spotřeby ACPI 3.0 s podporou úsporných režimů Standby a Hibernation
* 71 W 8-článková (standardně)
* Výdrž baterie až 3,5 hodiny s 8-článkovou baterií
* Technologie Acer QuickCharge?:
Klávesnice a ukazovací zařízení
* Klávesnice 88-/89 kláves, klávesy pro ovládání kurzoru ve tvaru obráceného "T", zdvih klávesy 2,5 mm (min.)