Plynový sporák MORA MGN51100FW bílý
Český návod k použití Plynový sporák MORA MGN51100FW bílý - * Plynová deska * Bez pojistek
Návod k použití Plynový sporák MORA MGN51100FW bílý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Plynový sporák MORA MGN51100FW bílý
Český návod MORA k použití výrobku Plynový sporák MORA MGN51100FW bílý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku MORA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis MORA
6) Značka: MORA
7) EAN kód: 8590371041488
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Plynová deska
* Bez pojistek
Varné zóny
* levá přední: ÎŚ 55 mm, 1 kW, malý hořák
* pravá přední: ÎŚ 75 mm, 1,8 kW, standardní hořák
* levá zadní: ÎŚ 75 mm, 1,8 kW, standardní hořák
* pravá zadní: ÎŚ 100 mm, 2,7 kW, velký hořák
Trouba
* plynová trouba : 53 L
* Prolis
* Eco Email
* Odnímatelné skleněné dveře pro snadnější údržbu
* Zadní vertikální odvod par
* 1x rošt
Bezpečnost
* Standard Door (2 skla, 1 reflexní vrstva)
Technické parametry
* Celkový příkon - plyn 10.5 kW