Monitor SAMSUNG S27A550H (LS27A550HS/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG S27A550H (LS27A550HS/EN) černý - - Monitor Samsung SA550 s
Návod k použití Monitor SAMSUNG S27A550H (LS27A550HS/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG S27A550H (LS27A550HS/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG S27A550H (LS27A550HS/EN) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071205083
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Vlastnosti
- Dokonalejší monitor s inteligentními eco režimy.
- Ohromný rozsah dynamického kontrastu přináší nevídané zážitky.
- Snadná úspora energie prostřednictvím pohybového Eco senzoru.
- Světelný senzor umožní příjemnější sledování monitoru.
- Poznejte výhody nových ekologicky úsporných režimů.
- Technologie Magic Angle zajistí pohodlnější sledování díky širším úhlům pohledu.
Parametry a specifikace
- Rozlišení: 1 920 x 1 080
- Úhlopříčka: 27" širokoúhlá
- Jas: 300 cd/m2
- Kontrast: Mega dynamický
- Odezva: 2 ms
- Pozorovací úhly (Horizontal/Vertical): 170° / 160° (CR > 10)
- Počet barev: 16,7 mil.
- Napájení: externí
- Spotřeba: 40 W
- Stand By režim (DPMS): < 0,5 W
- Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní, SOG
- Konektory: 15 kolíkový analog D-SUB, HDMI
- Plug & Play: DDC 2B
- USB Powered Hub Option: Ne
- Mac kompatibilita: Ano
- Multimediální reproduktory: Ne
- Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 648 x 483 x 258 mm
- Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 648 x 399 x 69 mm
- Rozměry přepravní (ŠxVxH): 731 x 483 x 147 mm