Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M)
Český návod k použití Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) - Featuring small siz
Návod k použití Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M)
Český návod k použití Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M)
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557815426
Návod k použití Pevný disk TRANSCEND 1,8
Jste-li majitelem Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Features
-RoHS compliant
-Fully compatible with Parallel-ATA interface (40-Pin FPC ZIF connector, 0.5mm pitch)^
-Non-volatile Flash Memory for outstanding data retention
-Supports global wear-leveling algorithm which ensures maximum lifespan.^
-Supports:
Ultra DMA Mode 0 to 5
Multiword DMA mode 0 to 2
PIO Mode 0 to 4
-Supports ATA Security Commands^
-Support S.M.A.R.T function (self-definition)^
-Lower Power Consumption^
-Shock resistance
Specification
Size:
54mm ×32mm ×2.2mm (single side) / 3.4mm (double side)
Capacity:
8GB, 16GB, 32GB
Op. Voltage:
5V ? 5%
Op. Temperature:
0°C(32°F) to 70°C(158°F)
Weight:
10g
Performance:
Read up to 50MB/s, Write up to 23MB/s
MTBF:
4.4M hours
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Pevný disk TRANSCEND 1,8" SSD 32GB ZIF (TS32GPSSD-M)