Sklokeramická varná deska FAGOR 2VFT-400AX černá
Český návod k použití Sklokeramická varná deska FAGOR 2VFT-400AX černá - * sklokeramická deska,
Návod k použití Sklokeramická varná deska FAGOR 2VFT-400AX černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sklokeramická varná deska FAGOR 2VFT-400AX černá
Český návod FAGOR k použití výrobku Sklokeramická varná deska FAGOR 2VFT-400AX černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FAGOR
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FAGOR
6) Značka: FAGOR
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* sklokeramická deska, nerezový rám
* Samostatná senzorová sklokeramická deska
* 4 varné zóny High Light
* Nový nerz rámeček STRATOS
* Stupně ohřevu: 9
* Bezpečnostní blokování nastavených funkcí
* Signalizace zbytkového tepla (displej)
* Příkony a průměry varných zón:
přední pravá - 1,2 kW, 140 mm
přední levá - 1,8 kW, 175 mm
zadní pravá - 2,1 kW, 206 mm
zadní levá - 1,2 kW, 140 mm
* Celkový příkon 6,3 kW
* Napětí / frekvence 400 V, 3N~ / 50 Hz