Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý -
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý udává:
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557816959
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5
Jste-li majitelem Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Vlastnosti
- Úsporné poloha na výšku - není potřeba postavit
- High-speed USB TurboHDD režimu přenosu
- OneTouch auto-backup tlačítko
- 256-bit AES šifrování souborů a složek
- Úsporný provoz díky přechodu do režimu spánku
- Bez ventilátoru nízké-tichý provoz
- High-speed 480Mbps USB 2.0 rozhraní
- Snadná instalace Plug and Play - není třeba žádné ovladače
- Extra-velká kapacita pro zálohování souborů
- Hi-Speed USB 2.0 rozhradní zpětně kompatibilní s USB 1.1
- Obsahuje software StoreJet Elite pro zálohování a zabezpečení dat
- Dvoubarevný LED indikátor
- 3roky záruka
Rychlost otážek
7200 (max.)
Buffer:
32 MB (max.)
Rozhraní:
USB 2.0
Rozměry:
172,4 mm x 152,4 mm × 44,8 mm
Hmotnost:
1040 g (max.)
Napětí:
AC vstup: 100V-240V
DC: 12V/2A přes spínací napájecí adaptér
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 3,5" 35T Turbo 1,5TB USB 2.0 (TS15TSJ35T) černý