Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 25M2 1TB (TS1TSJ25M2)
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 25M2 1TB (TS1TSJ25M2) - Přenosný 2.5
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 25M2 1TB (TS1TSJ25M2)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 25M2 1TB (TS1TSJ25M2)
6) Značka: TRANSCEND
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Přenosný 2.5 palcový pevný disk s extrémní dvouúrovňovou ochranou proti otřesům. Odpovídá standardům odolnosti americké armády - U.S.military drop-test standards MIL-STD-810F . Hmotnost pouze 206g, rozměry 82.4mm X 20.4mm X 126.25mm , vysokorychlostní USB2.0, tlačítko pro automatickou zálohu.
Charakteristika:
- splňuje podmínky odolnosti testu americké armády MIL-STD-810F
- vysokorychlostní USB 2.0 (zpětně kompatibilní s USB 1.1)
- instalace Plug and Play
- Vysoká mobilita
- přibalen software pro správu dat (není určen pro neanglicky mluvící země)
- tlačítko Auto-Backup (automatická záloha)
- napájeno přes USB port.
- LED diody indikují zapnutí a přenos dat
Specifikace:
Rozměry: 82.4mm X 20.4mm X 126.25mm
Hmotnost: 206g
Typ disku: SATA
Provozní napětí: DC 5V from USB port
Rozhraní: USB2.0
Systémové požadavky:
Desktop or notebook computer with a working USB port
One of following operating systems:
- Windows 2000
- Windows XP
- Windows Vista
- Windows 7
- Mac OS 9.0 or later
- Linux Kernel 2.4 or later
Size:
134mm×80.8mm×18.8mm
Op. Voltage:
USB DC 5V
Op. Temperature:
5°C (41°F) to 55°C (131°F)
Storage Media:
2.5" SATA Hard Disk