Notebook DELL XPS 17 (N11.XPS17.12)
Český návod k použití Notebook DELL XPS 17 (N11.XPS17.12) - * model - XPS L702x * procesor - Cor
Návod k použití Notebook DELL XPS 17 (N11.XPS17.12)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook DELL XPS 17 (N11.XPS17.12)
Český návod DELL k použití výrobku Notebook DELL XPS 17 (N11.XPS17.12) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku DELL
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis DELL
6) Značka: DELL
7) EAN kód: 5397063092987
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* model - XPS L702x * procesor - Core i5-2430M, 2.40 Ghz * paměť - 4GB (1333)2s (max. 16GB 2x8GB) * operační systém - Windows 7 Home Premium 64bit (Windows? 7 Home Premium 64bit - MUI (Eng, Cze,Hun,Pol,Slovak) * displej - 17.3 900p WLED HD+ (17.3''(44 cm) HD+ WLED True-Life (1600x900) * grafická karta - Nvidia 3GB GT 555M * pevný disk - 750GB (7200 RPM) * optická mechanika - DVD/RW * kamera - 2.0mp camera * barva - 17.3'' Silver Aluminium * klávesnice - KB * baterie - 6čl. * adaptér - AC Adapter 150W * Wi-Fi - Intel Wireless 1030 + BT Combo * bluetooth - BT 3.0 * software - Microsoft Office Starter * antivir - McAfee (15 měs.) * záruka - 2 roky NBD (Next business day - druhý pracovní den) * podrobná specifikace - http://www.dell.com/us/p/xps-l702x/pd.aspx audio * BL 2.1 Designed & Certified Speakers * 2.1 Audio: 2 X 5W + 12W sub-woofer = 22W konektivita * 1 x Mini DisplayPort * 2 x USB 3.0 * 2 x USB 2.0 (1 x eSATA/powershare combo) * 1 x Integrated network connector 10/100/1000 LAN (RJ45) * 1 x HDMI 1.4 * 2 x sluchátka, 1 x mikrofon * čtečka karet 9-v-1 (SD, SDIO, SDXC, SDHC, MS, MS Pro, MMC, MSXC, xD) rozměry a hmotnost * 414.9 x 32.8 x 287.3mm * 3.36kg (6čl baterie), 3.53kg (9čl baterie)