Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EGBL108K
Český návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EGBL108K - Ultrakompaktní a ultrale
Návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EGBL108K
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EGBL108K
Český návod BLACK-DECKER k použití výrobku Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EGBL108K udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BLACK-DECKER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BLACK-DECKER
6) Značka: BLACK-DECKER
7) EAN kód: 5035048306239
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* 11 kroutících momentů pro preciznější vrtání do dřeva, kovu, plasti a dalších materiálů.
* Plynule nastavitelné otáčky.
Použití:
* Vrtání a šroubování ve stísněných prostorech (v rozích, u stropu atd.)
* Vrtání do dřeva: do 19 mm
* Vrtání do kovu: do 13 mm
* Napájení: 10,8V
* kapacita 1,3 Ah Li-Ion
* sklíčidlo: 10 mm