Case EUROCASE MidT ML-5410 (5410CAROHO350F) černá/stříbrná
Český návod k použití Case EUROCASE MidT ML-5410 (5410CAROHO350F) černá/stříbrná - Case EUROCAS
Návod k použití Case EUROCASE MidT ML-5410 (5410CAROHO350F) černá/stříbrná
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Case EUROCASE MidT ML-5410 (5410CAROHO350F) černá/stříbrná
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku EUROCASE
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis EUROCASE
6) Značka: EUROCASE
7) EAN kód: 8592522030891
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Case EUROCASE MidT ML-5410 CAROHO 350W/12cm/PFC/Fortron, černostříbrná
Technická specifikace
---------------------
Druh PC skříně: Middle
Druh napájecího zdroje: ATX
Výkon napájecího zdroje [W]: 350
Počet interních 3,5" pozic: 2
Počet externích 3,5" pozic: 1
Počet externích 5,25" pozic: 4
Rozměry skříně [š x v x h mm]: 430 x 180 x 490
Počet USB konektorů: 2
Počet audio konektorů: 0
Počet pozic na ventilátory: 2
Počet ventilátorů mimo zdroje: 0
5 1/4" viditelné - 4
3 1/2" viditelné - 2
3 1/2" skryté - 1
3 1/2" skryté - 4 (optional)
Formát mainboardu - full/baby AT, micro/full ATX
Rozšiřující sloty - 7
Typ zdroje - ATX PS II, ATX P4 PS II
Jmen. zátěž zdroje - Zdroj fortron 350W
Síla plechu skříně - 0.8 mm