Domácí kino Philips HTS9800W
Český návod k použití Domácí kino Philips HTS9800W - * Výstup HDMI pro digitální video s vysokým
Návod k použití Domácí kino Philips HTS9800W
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Domácí kino Philips HTS9800W
Český návod PHILIPS k použití výrobku Domácí kino Philips HTS9800W udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PHILIPS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PHILIPS
6) Značka: PHILIPS
7) EAN kód: 8710895883597
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Domácí kino Philips HTS9800W -
* Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk
* Převzorkování videa pro lepší rozlišení až 1080i řádků
* Neodymiový pásový výškový reproduktor pro křišťálově čistý zvuk
* Užijte si reprodukce z vícekanálového Super Audio CD
* Filmový prostorový zvuk 6.1 Dolby Digital EX
* Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti
* Tenké a flexibilní provedení pro připevnění na zeď
* Velmi tenké ploché reproduktory
Technické údaje
Obraz/displej
* Poměr stran: 4:3, 16:9
* Digitálně/analogový převodník: 12 bit, 108 MHz
* Vylepšení obrazu: Vysoké rozlišení (720p,1080i), Video Upsampling, Převzorkování videa
Zvuk
* Digitálně/analogový převodník: 24 bit, 192 kHz
* Kmitočtová charakteristika: 30-50 000 Hz
* Odstup signál/šum: > 95 dB
* Zvukový systém: Stereo, Dolby Digital EX, DTS,Dolby Prologic II, Systém Dolby Digital
* Vylepšení zvuku: Digitální zesilovač třídy "D", Regulace výšek a hloubek, Noční režim
* Výstupní výkon (RMS): 3 × 125 W (Přední L/P/Přední centrální) + 2 × 85 W (Zadní L/P) + 105 W (Zadní centrální) + 150 W (Subwoofer)
* Celkový zvukový výkon (RMS): 800 W
* Nastavení ekvalizéru: Akce, Classic, Koncert,Digitální, Drama, Jazz, Rock, Sci-Fi
* Přehrávání videa
* Média pro přehrávání: DVD-Video, DVD+RW, DVD+R, DVD-RW (režim Video), DVD-R, Video CD/SVCD, WMA, MP3-CD, Obrazové disky CD, DVD, DivX, CD-R/CD-RW, CD, 80mm + 120mm audio disky, Super Audio CD
* Kompresní formáty: MPEG1, MPEG2, DivX 3,11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0
* Systém přehrávání video disků: NTSC, PAL
* Režimy přehrávání disků: Obnovení přehrávání po zastavení, Funkce Opakovat, PBC, Noční režim, Úhel
* Typ zakládání: Slot Přehrávání zvuku
* Média pro přehrávání: MP3-CD, CD, Vícekanálový formát SACD, Stereo SACD, CDR, CD-RW
* Kompresní formát: MP3, PCM, WMA
* Přenosová rychlost formátu MP3: 32-256 kb/s a VBR
Zobrazení fotografií
* Média pro přehrávání: Obrazové disky CD
* Kompresní formát obrázků: JPEG
* Vylepšení obrazu: Prezentace s přehráváním formátu MP3
Tuner/příjem/vysílání
* Pásma tuneru: VKV stereo
* Počet kanálů předvoleb: 20
* Systém RDS: Název stanice
* Automatické digitální ladění: ano
* Automatické ukládání: ano
Možnosti připojení
Pohodlí
* Dětská pojistka: Rodičovský zámek
* Dálkový ovladač: Multifunkční
Napájení
* Napájení: 50 Hz, 220-240 V
* Příkon v pohotovostním režimu: < 1 W
Reproduktory
* Frekvenční pásmo sat. reproduktorů: 120-50000 Hz
* Impedance satelitních reproduktorů: 6 ohm
* Vinutí satelitního reproduktoru: 2 x 7,6cm širokopásmový reproduktor, 4" pásový výškový reproduktor
* Středový reproduktor: Dvoupásmové
* Frekvenční pásmo střed. reproduktoru: 120-50000 Hz
* Impedance středového reproduktoru: 6 ohm
* Vinutí středového reproduktoru: 2 x 7,6 cm širokopásmové reproduktory, 4" pásový výškový reproduktor
* Frekvenční pásmo subwooferu: 30-120 Hz
* Impedance subwooferu: 4 ohm
* Vinutí subwooferu: 16,5cm vysoce účinný basový reproduktor
Příslušenství
Rozměry
* Středový reproduktor(Š x V x H): 497 x 136 x 32 mm
* Hmotnost středového reproduktoru: 1,5 kg
* Stojan (Š x V x H): 497 x 136 x 32 mm
* Hmotnost stojanu: 4,5 kg
* Subwoofer (Š x V x H):300 x 399 x 300 mm