Monitor SAMSUNG 2443FW, silver (LS24MYKDSC)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2443FW, silver (LS24MYKDSC) - Displej * Úhlopříčka obrazov
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2443FW, silver (LS24MYKDSC)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2443FW, silver (LS24MYKDSC)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2443FW, silver (LS24MYKDSC) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993028559
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Displej
* Úhlopříčka obrazovky 24" širokoúhlá
* Rozlišení 1.920 x 1.200
* Jas 300 cd/m2
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 20.000:1 (typický 1.000:1)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170° / 160° (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
Vstup signálu
* Video signál Analogový RGB, DVI
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15 kolíkový D-SUB, DVI-D
Napájení
* Příkon 50 W
* Typ Vestavěný
Funkce
* Plug & Play DDC 2B
* Multimediální reproduktory Ne
* Volitelné příslušenství Kabel DVI
Speciální funkce
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 100mm
* TCO TCO03
* Barva povrchu Stříbrná
Rozměry
* Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 556,2 x 481 x 231 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 556,2 x 360,8 x 72,9 mm
Hmotnost
* Hmotnost produktu 6,65 kg
Stojan
* Funkce Výškově nastavitelný, otočný na výšku, náklopný
* Typ Dva závěsy (95 mm)