Paměťová karta TRANSCEND SDHC 32GB Class 2 (TS32GSDHC2)
Český návod k použití Paměťová karta TRANSCEND SDHC 32GB Class 2 (TS32GSDHC2) - Charakteristika
Návod k použití Paměťová karta TRANSCEND SDHC 32GB Class 2 (TS32GSDHC2)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Paměťová karta TRANSCEND SDHC 32GB Class 2 (TS32GSDHC2)
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557816805
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Charakteristika
- plně kompatibilní se standardem SD 2.0
- specifikace Class 2
- podpora kodu opravy chyb (ECC) Error Correcting Code
-mechanický přepínač na ochranu před smazáním dat
- doživotní záruka
Rozměry
32mm x 24mm x 2.1mm (L x W x H)
Op. napětí
2.7V~3.6V
Op. teplota
-25°C (-13°F) to 85°C (185°F)