Sluchátka Sony DRBT30QB.CED, Bluetooth
Český návod k použití Sluchátka Sony DRBT30QB.CED, Bluetooth - * Kompaktní připínací bezdrátová
Návod k použití Sluchátka Sony DRBT30QB.CED, Bluetooth
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sluchátka Sony DRBT30QB.CED, Bluetooth
Český návod SONY k použití výrobku Sluchátka Sony DRBT30QB.CED, Bluetooth udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524344219
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Kompaktní připínací bezdrátová sluchátka Bluetooth?
* Vestavěný mikrofon
* Užitečná dobíjecí funkce
* K dispozici v černém a stříbrném provedení
Obecné údaje
* Indikace nabíjení baterie K dispozici
* Profil kompatibilní s Bluetooth? A2DP, AVRCP, HFP, HSP
* Výstup Bluetooth? Bluetooth? třída 2
* Specifikace Bluetooth? Bluetooth? verze 2.0
* Typ dobíjecího stojanu Přímé dobíjení
* Kabel Přibl. 0,55 m (zleva doprava, zasouvací)
* Membrána PET
* Frekvence zkreslení Méně než 1 % na 1 kHz
* Jednotka ovladače 30mm průměr, kulatý typ
* Efektivní rozsah kmitočtu 100 - 4 000 Hz