Kombinovaný sporák MORA MKN51100FW bílý
Český návod k použití Kombinovaný sporák MORA MKN51100FW bílý - * Plynová deska * Bez pojistek
Návod k použití Kombinovaný sporák MORA MKN51100FW bílý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Kombinovaný sporák MORA MKN51100FW bílý
Český návod MORA k použití výrobku Kombinovaný sporák MORA MKN51100FW bílý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku MORA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis MORA
6) Značka: MORA
7) EAN kód: 8590371051746
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Plynová deska
* Bez pojistek
Varné zóny
* levá přední: Φ 55 mm, 1 kW, malý hořák
* pravá přední: Φ 75 mm, 1,8 kW, standardní hořák
* levá zadní: Φ 75 mm, 1,8 kW, standardní hořák
* pravá zadní: Φ 100 mm, 2,7 kW, velký hořák
Trouba
* Konvenční trouba : 49 L
Způsoby ohřevu
* Klasický ohřev - horní a spodní topné těleso
* Spodní topné těleso (Aqua clean)
* Horní topné těleso
* Osvětlení trouby
* Prolis
* Eco Email
* Odnímatelné skleněné dveře pro snadnější údržbu
* Zadní vertikální odvod par
* 2 signalizační světla
* 1x rošt
* Připojovací kabel
Bezpečnost
* Standard Door (2 skla, 1 reflexní vrstva)
Technické parametry
* Energetická třída B
* Spotřeba el. energie 0.94 kWh
* Příkon - plyn 7.2 kWh
* Příkon - el. 1.87 kW