Příslušenství k PC ARCTIC COOLING AF12025L (8-7276700173-2)
Český návod k použití Příslušenství k PC ARCTIC COOLING AF12025L (8-7276700173-2) - Dimensions:
Návod k použití Příslušenství k PC ARCTIC COOLING AF12025L (8-7276700173-2)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Příslušenství k PC ARCTIC COOLING AF12025L (8-7276700173-2)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ARCTIC COOLING
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ARCTIC COOLING
6) Značka: ARCTIC COOLING
7) EAN kód: 0872767001732
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Dimensions: 120 x 120 x 25mm Rated Fan Speed: 1000 RPM Air Flow: 37.0 CFM / 62.8 m3 / h Noise Level: 22 dB(A), 0.4 Sone Power Consumption: 12 V, 0.15 Amp. Weight: 152 g Bearing: Fluid Dynamic Bearing Connector / Cable Length: 3 Pin Molex / 400mm Safety Approvals: UL, CUL, TUV, CE Warranty: 6 Years Regulate RPM speed of up to 5 fans by the o­nboard CPU fan controller Lowest noise level for a given system load Control the entire cooling for your needs (silent / quiet / overclocking) via BIOS settings Lowest Noise Level at its Air Flow Rate Patented Case Design Patented Vibration Absorption Circulation Optimized Fan Blades High Airflow High Static Pressure Compatible with toolless Mounting Mechanisms for Standard 25 mm deep fans Long Lifetime 6 Years Warranty The Fluid Dynamic Bearing offers a unique 400'000 h MTTF at 40°C. Therefore we grant a unique 6 years warranty.