SAMSUNG UE40D5000 - zboží se slevou (202197034)
Český návod k použití SAMSUNG UE40D5000 - zboží se slevou (202197034) - LED TV 40"(101 cm), Full
Návod k použití SAMSUNG UE40D5000 - zboží se slevou (202197034)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro SAMSUNG UE40D5000 - zboží se slevou (202197034)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku SAMSUNG UE40D5000 - zboží se slevou (202197034) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
LED TV 40"(101 cm), Full HD 1920x1080, 16:9, Crystal Design, 100 Hz CMR ( Clear Motion Rate), Ultra Slim design, podpora WIFI adaptéru WIS09(není součástí), procesor HyperReal Engine, integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG 4 (pozemní/kabelový), analogový tuner, EPG, CI+ slot, SRS TheaterSound HD, Dolby Digital +, Zvukový výstup 2x10W, mód Zábava, Herní mód, sleep timer/off timer, 1xRF vstup, 4xHDMI 1.4, 2xSCART, komponentní, kompozitní a optický výstup, PC input, PC Audio vstup, vstup na sluchátka, DVI Audio vstup, Anynet+ (HDMI-CEC), 2xUSB, USB 2.0 Movie, AllShare, 1x Ethernet (LAN), designový ovladač TM1050 je součastí dodávky, TXT 1000 stran, 1 Tuner PIP, EU Eco známka, Eco light sensor, Stand-by příkon < 0,3W, Vesa Wall Mount Support, otočný skleněný čtvercový podstavec.