Domácí kino PANASONIC SC-PTX60EG-K černé
Český návod k použití Domácí kino PANASONIC SC-PTX60EG-K černé - Formát Přehrává disky * DVD-Vid
Návod k použití Domácí kino PANASONIC SC-PTX60EG-K černé
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Domácí kino PANASONIC SC-PTX60EG-K černé
Český návod PANASONIC k použití výrobku Domácí kino PANASONIC SC-PTX60EG-K černé udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232525294
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Formát
Přehrává disky
* DVD-Video
* DVD-RAM
* DVD-RW
* DVD-R
* DVD-R(DL)
* +R
* +R(DL)
* +RW
* SVCD
* Video CD
* CD, CD-R, RW
* WMA
* MP3
* JPEG
* MPEG4
* DivX
Přijímač
* Výstupní výkon v režimu domácí kino (efektivní)
- Celkový výkon 260W
- Přední strana 100W x 2 (1kHz, 6ohms, 10% THD)
- Subwoofer 60W (100Hz, 6ohms, 10% THD)
* Výstupní výkon v režimu domácí kino (DIN)
- Celkový výkon 225W
- Přední strana 85W x 2 (1kHz, 6ohms, 1% THD)
- Subwoofer 55W (100Hz, 6ohms, 1% THD)
* Tichý režim prostorové reprodukce
* Pokročilé okolí
* Ekvalizér (plochý/ těžký/ čistý/ měkký): Ano (4 přednastavení)
* Hlasitost subwooferu
* RDS
* Předvolba stanic: 30-FM
* Digitální tuner
* Systém s jednotkou reproduktorů nahoře
* 5.1kan Virtual Surround: Ano (s 2,1ch reproduktory)
* Dolby Digital Dekodér
* DTS Dekodér
* VIERA Link: Ano (HDAVI Control 4)
* Easy Se-tup
* DVD/CD
* 1080p Up-Conversion with HDMI
* Deep Colour
* Pokročilé progresivní skenování
* Dialogue Enhancer
* Zoom: Ano (Normal/ Auto/ 2x/ 4x)
* Video D/A Konvertor: 108MHz/12-bit