Blu-ray přehrávač PHILIPS PB9001/12 černý
Český návod k použití Blu-ray přehrávač PHILIPS PB9001/12 černý - Blu-ray s vámi může být všude
Návod k použití Blu-ray přehrávač PHILIPS PB9001/12 černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Blu-ray přehrávač PHILIPS PB9001/12 černý
Český návod PHILIPS k použití výrobku Blu-ray přehrávač PHILIPS PB9001/12 černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PHILIPS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PHILIPS
6) Značka: PHILIPS
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Blu-ray s vámi může být všude s HDMI vybavením pro HDTV domácí zábavu
Nyní můžete sledovat filmy na Blu-ray i DVD kdekoliv ? na verandě, na dovolené i na cestách.
Přehrávejte filmy, hudbu a fotografie na cestách
? Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p
? DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní
? Certifikace DivX Plus HD pro přehrávání DivX ve vysokém rozlišení
? Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash
Obohaťte svůj zážitek z audiovizuální zábavy
? 22,9cm (9") LCD displej s vysokou hustotou (800 x 480 pixelů)
? BD-Live (Profil 2.0) umožňuje online vychutnání Blu-ray bonusového obsahu
? Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1
? Zvýšení rozlišení DVD videa přes rozhraní HDMI na 1080p pro obraz v rozlišení blízkém HD
Zvláštní funkce pro vaše pohodlí
? Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*
? Plná obnova po přerušení napájení
? Včetně cestovní tašky
Přednosti
Přenosný Blu-ray přehrávač
9"/23cm digitální LCD 3 h přehrávání Rozhraní HDMI
Obnovení napájení
BD-Live (Profil 2.0)
Přehrávání disků Blu-ray
Certifikace DivX Plus HD
Dolby TrueHD a DTS-HD MA
Zvýšení rozlišení videa DVD
Vysokorychlostní propojení USB 2.0
PowerResume
Specifikace
Obraz/displej
?Úhlopříčka obrazovky: 9 palců / 23 cm
?Rozlišení: 800 (š) x 480 (v) x 3 (RGB)
Zvuk
?Výstupní výkon: Zvukový výkon RMS 600 mW (vestavěné reproduktory.)
?Výstupní výkon (RMS): Zvukový výkon RMS 5 mW (sluchátka)
?Odstup signál/šum: >80 dB (sluch.), >62 dB (vestav. repr.)
?Zvukový systém: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS-HD Master Audio
Přehrávání videa
?Kompresní formáty: DivX, DivX Plus? HD, H.264, MKV, MPEG2, VC-1, WMV
?Vylepšení videa: Deep Color, Progressive Scan, Zvýšení rozlišení videa, x.v.Color
Přehrávání zvuku
?Kompresní formát: Dolby Digital, MP3, WMA, AAC (více kanálů), DTS, PCM
?Média pro přehrávání: CD, MP3-CD, CD-R/RW, Jednotka Flash USB
Možnosti připojení
?Vstup pro stejnosměrné napájení: 12 V, 2 A
?Konektor sluchátek: 3,5mm stereo sluchátka 2×
?Výstup AV: Kompozitní (CVBS) x 1
?Rozhraní HDMI: Ano
?Připojení k síti LAN: Ethernet (RJ 45) 1x
?USB: Ano
Pohodlí
?Indikace nabíjení baterií: Ano
?Otřesuvzdorný: Ano
?BD-Live (vyžadován 1 GB paměti na USB): Ano
Příslušenství
?Síťový adaptér: Napájení 12 V ss, 2 A, 110?240 V, 50/60 Hz
?Sada do auta: adaptér do zapalovače cigaret, 12 V DC
?Dálkový ovladač: Ano
?Kabely: 1 x kabel AV
?Uživatelský manuál: Vícejazyčný
?Dodávané příslušenství: Cestovní pouzdro
Spotřeba
?Typ baterie: Vestavěná baterie
?Výdrž baterie: Až 3 hodiny*
Rozměry
?Rozměry master kartonu: 225 x 295 x 280 mm
?Počet kusů ve velkoobchodním balení: 3
?Hmotnost velkoobchodního balení: 5,9 kg
?Rozměry balení (Š x V x H): 125 x 285 x 70 mm
?Rozměry výrobku (Š x V x H): 240 x 45 x 203 mm