Monitor SAMSUNG S23A550H (LS23A550HS/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG S23A550H (LS23A550HS/EN) černý - - Dopřejte si dokonalejší
Návod k použití Monitor SAMSUNG S23A550H (LS23A550HS/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG S23A550H (LS23A550HS/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG S23A550H (LS23A550HS/EN) černý udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071202334
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
- Dopřejte si dokonalejší monitor s inteligentními eco režimy.
- Ohromný rozsah dynamického kontrastu přináší nevídané zážitky.
- Snadná úspora energie prostřednictvím pohybového Eco senzoru.
- Světelný senzor umožní příjemnější sledování monitoru.
- Poznejte výhody nových ekologicky úsporných režimů.
- Technologie Magic Angle zajistí pohodlnější sledování díky širším úhlům pohledu.
Parametry a specifikace
- Rozlišení: 1 920 x 1 080
- Úhlopříčka: 23" širokoúhlá
- Jas: 250 cd/m2
- Kontrast: mega dynamický
- Odezva: 2 ms
- Pozorovací úhly (Horizontal/Vertical): 170° / 160° (CR > 10)
- Počet barev: 16,7 mil.
- Napájení: externí
- Spotřeba: 30 W
- Stand By režim (DPMS): < 0,3 W
- Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní, SOG
- Konektory: 15 kolíkový D-SUB, HDMI
- Plug & Play: DDC 2B
- USB Powered Hub Option: Ne
- Mac kompatibilita: Ano
- Multimediální reproduktory: Ne
- Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 559 X 434 X 235 mm
- Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 559 X 349 X 61 mm
- Rozměry přepravní (ŠxVxH): 681 X 422 X 139 mm